image image image

SLUŽBY AKO SA PATRÍ

Čo teda robíme?

icon

Tvorba web stránok

Náš skúsený tím webdeveloperov dokáže uviesť do života akýkoľvek váš projekt. Ku každému pristupujeme na mieru potrebám užívateľov a dôraz kladieme na funkčnosť a užívateľský komfort.

icon

IT Outsourcing

Vo svete rastúcich online hrozieb sú služby IT bezpečnosti možno najdôležitejšou oblasťou v našom portfóliu. Staráme sa o vaše dáta a zariadenia, akoby boli naše vlastné.

icon

Cloudové služby

Budúcnosť už prišla a je v cloude. Vaše dáta, aplikácie a informácie dokážeme skladovať online maximálne bezpečne a s efektívnym a rýchlym prístupom. Vyskúšajte náš cloudcomputing.

icon

Business Intelligence

Získajte nástroje modernej generácie, ktoré dokážu vyťažiť údaje priamo z databáz zákazníka na účely zobrazenia údajov a informácií potrebných pre dôležité rozhodnutia.

icon

UI Design & Branding

To, čo často rozhoduje medzi porovnateľnými špičkovými technológiami, je kreativita a dizajn. Pomôžeme vám vytvoriť pocit z vašej firmy a vytvoríme vkusný brand podľa predstáv.

icon

eKasa systémy

Potrebujete začať používať eKasu? Inštaláciu vykonáme do 24 hodín. Po úvodnej konzultácii navrhneme riešenia eKasa systémov a predstavíme vám ich funkcie a možnosti.

image image image image

My sme GLOBERG

Pomôžeme vašej značke k úspechu

Našim klientom poskytujeme skúsenosti z bohatej praxe nášho tímu, vďaka ktorím priamo šetríme náklady a garantujeme kvalitu výslednej služby.

250+

Kreatívnych nápadov

570+

GB Spracovaných dát

image
image
image
image image image image
image

FAQ

Najčastejšie kladené otázky

Vytvorenie štandardnej webovej stránky typu "portfólio" trvá v priemere 1-2 týždne. Záleží však od náročnosti projektu a rýchlosti spolupráce so zákazníkom.

Doména (doménové meno) je jedinečná adresa na internete, ktorá môže odkazovať na webový hosting. Webhosting je server, ktorý spracováva a uchováva údaje (dizajn, texty, obrázky...) pre koncového užívateľa. Doména je spoplatnená štandardne ročnou platbou a predlžuje sa, webhosting (teda priestor pre webovú stránku a emaily je služba zvyčajne v mesačnom prenájme.

Cloud computing môže byť IaaS / SaaS / PaaS. Všetky tieto služby sa sústreďujú na prenájom či už softvérového alebo serverového riešenia a IT infraštruktúry v cloude. Znamená to, že si od nás môžete prenajať server, firewall, switch, softvérové vybavenie (ERP systém a iné), dátové úložksko (pre zálohy alebo zdielanie). Všetky tieto služby môžete využívať okamžite a škálovať ich podľa potrieb. Nemusíte tak investovať do drahej infraštruktúry a starať sa o celý IT "ekosystém".

Všetko je o dohode a o type služby. Ak robíme web, niektorí klienti si chcú text napísať sami, prípadne ho dodávame my. To isté platí pri grafike a fotografiach. Čo ale určite potrebujeme je vedieť čo potrebujete. všetko ostatné vieme vybaviť za vás a tým pádom nepotrebujeme nič. Ideálne riešenie no nie? 🙂

image image image image

Poďme spolupracovať

Začneme budovať úspešný projekt?

Idem do toho!