img img img img img

Portfólio

Niečo už máme za sebou

portfolio

OFFTRENDCLUB – Coming soon

Robustné riešenie nasadenia ERP systému, tvorba custom eShop funkcií, IT Outsourcing a poskytovanie servervého vybavenia.

portfolio

MATEJGENGEL

Nasadenie webovej stránky s rezervačným systémom s dôrazom na UI a UX

portfolio

POLUDNICA

Náš klient nás požiadal o vytvorenie webovej stránky pre predaj jeho exkluzívnych apartmánov. Bol veľmi otvorený vzhľadu stránky a zveril nám úplnú slobodu v dizajne a vizuálnom prevedení. Našou úlohou bolo vytvoriť sviežu, elegantnú, prehľadnú a responzívnu stránku, ktorá by odrážala jedinečnosť a kvalitu jeho ponuky a zároveň oslovovala potenciálnych zákazníkov. Po zvážení cieľovej skupiny […]

portfolio

NANI CLINIC

Vytvorenie jednoduchej webvej stránky typu „portfólio“ pre kliniku estetickej medicíny, s možnosťou jednoduchej správy webu.

portfolio

PIZZA GAHA

Pizza chutná, recept výborný a webstránka bola našou úlohou. Zákazníkovi sme poskytli webhosting, SLA aj vytvorenie webu.

portfolio

Kaspian

Podporujeme zmysluplné projekty a kedže poznáme históriu Kaspianu, rozhodli sme sa podporiť dobrú vec.

portfolio

NONSTOP POTRAVINY

Vytvorenie jednoduchej webovej stránky, inštalácia a implementácia Money ERP, nasadenie pokladní SQL, cloudu & databázy.

portfolio

Ulodnika.sk

Jedným z našich nedávnych klientov bol JK GASTRO, ktorý si od nás objednal vytvorenie jednoduchej webovej stránky pre svoju reštauráciu. Hlavnou podmienkou pre klienta bolo, aby si mohol každý týždeň aktualizovať svoje denné menu. Okrem toho sme pre neho vytvorili modernú a responzívnu webovú stránku, ktorá je prispôsobená pre tablet a mobil. Na webovej stránke […]

image image image image

Poďme spolupracovať

Začneme budovať úspešný projekt?

Idem do toho!