image image image

Cloudové služby

Sklady a účtovníctvo

Svoj skladový alebo účtovný systém bezpečne uložíme na náš cloud. Celý systém môže mať nastavené rôzne prístupové práva a nasadíme ho do bezpečnej virtuálnej privátnej siete. 

Money S3, Money S4 / S5, Pohoda, MRP-K/S, Oberon, Omega, Olymp, Onix, Karat, Abra – všetko máte dostupné z vášho počítača, tabletu alebo mobilu – či už Windows alebo iOS.

Po procese inštalácie vám odovzdáme administráciu servera s jednorazovým heslom. Naša spoločnosť následne nedisponuje prístupom k vašim dátam – vyznávame absolútnu bezpečnosť. Svoj systém si môžete zapínať, vypínať či reštartovať sami, avšak v prípade technických problémov vám poskytujeme klientsku podporu.

GLOBERG servery sú uložené v Bratislave, sú maximálne chránené a bez prístupu tretích strán. Vaše dáta zálohujeme každý deň na diskové polia RAID 60, ktoré sú chránené pred poškodením. Ako vidíte, pracovať s cloudom je naozaj krása! 

Vyhradený webhosting a servery

Ponúkame vám náš vlastný prémiový webhosting pre vaše weby. K dispozícii je tím špecialistov, ktorý naše služby a ich výkon monitoruje 24/7. Samozrejmosťou je kvalitný a prehľadný administratívny panel.

Naše servery pre vaše projekty sú uložené na slovenských serveroch a sú zálohované optickou sieťou s rýchlosťou 10 Gbps v režime LACP. O svoje dáta sa nemusíte báť, pretože k nim nepristupuje žiadna tretia strana.

Patríte medzi náročných klientov? Serverové riešenie vytvoríme na mieru –  v GLOBERG:Digital navrhneme kompletnú infraštruktúru, ktorá môže zahŕňať virtuálne počítače, úložiská, siete, operačné systémy a aplikácie v cloude.

Využívajte naše privátne riešenia.

Pozrite si naše balíky služieb

Pozrite si naše balíky služieb

VPS Starter
Odporúčame na VPN
VPS Starter
7,10 € / mes.
1 vCPU
1 GB RAM
10 GB Disk
VPS Optimal
Vhodné pre menší projekt
VPS Optimal
18,90 € / mes.
2 vCPU
4 GB RAM
60 GB Disk
VPS Business
Biznis riešenie pre softvér
VPS Business
29,90 € / mes.
4 vCPU
8 GB RAM
120 GB Disk

CLOUD SQL / CRM / ERP

Nechcete si spravovať server, ale potrebujete len jednu službu? Naše SQL / ERP/ CRM získate ako službu bez nutnosti kúpi serverov. Svoju službu máte k dispozícii odkiaľkoľvek vo svete a v prípade záujmu vám ju vieme aj komplexne spravovať

Nie, nemusíte byť IT expert. Stačí si predstaviť, čo potrebujete, my to zhmotníme. Pracujeme výlučne na vlastných zariadeniach a naše serverovne si môžete formou exkurzie kedykoľvek pozrieť. V GLOBERG:Digital SQL garantujeme 99,98 % dostupnosť služieb. No nie je to SQLé?

image image image image

Poďme spolupracovať

Začneme budovať úspešný projekt?

Idem do toho!