image image image

IT Outsourcing

Správa IT & Bezpečnosť

Staráme sa o vaše zariadenia bez ohľadu na ich typ. Softwarové problémy dokážeme vyriešiť pohodlne na diaľku a v prípade výmeny zariadenia prídeme osobne. Nainštalujeme, opravíme, vymeníme, zabezpečíme softwarovú ochranu.

Vašu sieť monitorujeme 24/7 a zadarmo získate aj bezpečnostný audit vrátane odporúčaní na zmeny. Posúdime vašu IT zraniteľnosť a vyriešime akékoľvek softvérové incidenty.

eKasa systémy

Potrebujete začať používať eKasu? Inštaláciu vykonáme do 24 hodín. Po úvodnej konzultácii navrhneme riešenia eKasa systémov a predstavíme vám ich funkcie a možnosti. Po odsúhlasení ceny a potvrdení objednávky vám pridelíme technika a upresníme termíny montáže.

Pred vykonaním montáže budete upozornený technikom /obchodným zástupcom na vygenerovanie autentifikačných a identifikačných súborov z Finančnej správy, ktoré sú potrebné pre vykonanie inštalácie a správne fungovanie pokladne.

A môžete kasírovať!

 

Bezpečnosť prevádzok

Pomôžeme vám aj s fyzickou bezpečnosťou. Ak chcete chrániť vašu kamennú prevádzku, zabezpečíme a nainštalujeme vám špičkové kamerové zariadenia, výstražné alarmy a sieťovo ich nastavíme tak, aby každé narušenie priestorov bolo nahlásené tam, kde je to potrebné. 

Refurbishment

Preferujete vo firme ekonomickejší aj ekologickejší prístup k technike? Nekupujte novú techniku hneď, ako zastará! V Globerg Digital naši šikovní technici zrenovujú a vylepšia vaše počítače či komponenty, aby boli opäť ako nové.

Tento svetový trend je čoraz obľúbenejší aj u obrovských firiem, keďže staré zariadenia sa dnes dajú veľmi efektívne uviesť znova do života s moderným výkonom. Vaše zariadenia zrenovujeme, vyservisujeme a v prípade potreby aj vykúpime.

Planéta vám poďakuje.

image image image image

Poďme spolupracovať

Začneme budovať úspešný projekt?

Idem do toho!