image image image

Tvorba web stránok & aplikácií

Vytvoríme vám webku

Každý web navrhujeme v rámci súčasných UX trendov a s moderným a jasným copywritingom. Weby programujeme na platformách WordPress, Joomla, Strapi, Laravel, Boostrap a VUE.js. Štandardom je kvalitná SEO optimalizácia, aby všetko fungovalo rýchlo a spoľahlivo, pretože užívatelia nestrpia pomalé weby.

V prípade potreby vám v GLOBERG:Digital vytvoríme aj webhosting a pre väčšie projekty vieme zabezpečiť aj serverové riešenia a infraštruktúru. Váš web však dokážeme aj priebežne spravovať a vylepšovať, aby bol pre vás maximálne funkčným predajným nástrojom. V prípade, že má aj vyzerať unikátne, naši dizajnéri vám radi navrhnú pútavý branding.

Alebo eShop?

Váš e-shop postavíme na platformách WooCommerce, OpenCart, Laravel alebo Bootstrap. Pre náročnejšie projekty vieme vytvoriť aj vlastný CMS systém. S pokročilými nástrojmi dokážeme e-shop efektívne prepojiť s eBAY, Google, Facebookom a pod., spolu s komplexným zastrešením skladu a účtovníctva v cloude prostredníctvom nástrojov RestAPI, GraphQL, Postman a Hoppscotch.

Kľúčové výhody
  • Myslíme aj na vaše peniaze, preto vám poskytneme tú najvýhodnejšiu platobnú bránu na trhu. Ako partner týchto systémov vybavujeme najnižšie možné poplatky.
  • Pri e-shopoch dbáme na funkčnú automatizáciu, pretože systémov je veľa, ale nie všetky naozaj fungujú. Preto sa spoľahnite na nás a našu komerčnú expertízu.

Cenník našich služieb

WEB:Classic
od 659,00 €

Inštalácia CMS
WordPress/Joomla
5 podstránok s obsahom
Podstránka s blogom
Dizajn podľa výberu klienta
Header & footer
Úprava pre mobil/tablet
3 emailové adresy
SEO Performance
Zabezpečenie SSL certifikátom
Online školenie v systéme

DIGI:eShop
od 1 449,00 €

10 produktových stránok
5 podstránok s obsahom
+ podstránka eShopu
Podstránka s blogom
Menu do 5 podstránok
Dizajn podľa výberu klienta
Úprava pre mobil/tablet
6 emailových adries
SEO Performance
Zabezpečenie SSL certifikátom
Online školenie v systéme
Nastavenie platieb & dopravy
Možnosť prispôsobenia

DIGI:Custom

Programovanie na mieru
v PHP, Laravel, Python, HTML

Responzívny dizajn Boostrap
Programovanie API a prepojenie
Kódovanie dizajnu na mieru
Spracovanie návrhu na dizajn

Poznáte Crawling & Scraping?

Crawling je systém (alebo „bot“), nazývaný inak crawler alebo spider, vytvorený za účelom zhromažďovania verejných údajov z webových stránok.

Scraping je veľmi podobný nástroj, ale na rozdiel od crawlingu môžete získané údaje premeniť na interné súbory, ako CSV, XML alebo JSON. Tie môžete následne automatizovať za účelom aktualizácie dát, ako sú ceny, marže alebo verifikácie dát zákazníkov.

Takto vám v GLOBERG:Digital dokážeme napríklad automaticky pridávať produkty do e-shopu alebo skladu, meniť ceny, automaticky pridávať produkty z webov dodávateľa, či merať údaje konkurencie. Je to legálne a bezpečné.

Funguje to dokonale, ak máte výkonný server, keďže sa jedná o umelú inteligenciu. Preto vám zabezpečíme výnimočné servery a infraštruktúru.

 
image image image image

Poďme spolupracovať

Začneme budovať úspešný projekt?

Idem do toho!