image image
img
img img

MATEJGENGEL

Náš klient, pán Matej Gengel, nás oslovil s úlohou vytvorenia prezentatívnej webovej stránky, ktorá by efektívne reflektovala jeho profesionálnu prácu ako fotografa. Jeho požiadavky zahŕňali dôraz na UI a UX dizajn, čím sa chcel ubezpečiť, že jeho webová stránka bude nielen esteticky príťažlivá, ale aj ľahko ovládateľná a intuitívna pre návštevníkov.

Jednou z hlavných požiadaviek bola implementácia rezervačného systému na webovú stránku. Toto mu umožňuje jednoduché zabezpečenie rezervácie a komunikáciu so svojimi klientmi. Systém rezervácie sme vyvinuli s dôrazom na plynulosť procesu a jednoduchosť použitia, aby sa zákazníci mohli jednoducho zaregistrovať, prehľadne vybrať termín a objednať si jeho fotografické služby.

Pri tvorbe webovej stránky sme dôkladne analyzovali jeho potreby a preferencie. Portfólio sme usporiadali tak, aby bolo zreteľne a elegantne prezentované. Zameriavali sme sa na vizuálne atraktívne prezentácie fotografií a intuitívne navigačné prvky, ktoré umožňujú návštevníkom ľahko sa orientovať.

V rámci dizajnu sme dbali na použitie farebných schém a typografie, ktoré najlepšie odrážajú osobnosť a profesionálny štýl pána Gengela. Kombinácia jemných farieb a vkusného rozloženia obsahu poskytuje stránke moderný a atraktívny vzhľad. Všetky tieto prvky boli starostlivo zvážené s cieľom vytvoriť príjemnú užívateľskú skúsenosť.

Výsledkom našej práce je webová stránka, ktorá úspešne splnila všetky jeho požiadavky a očakávania. Sme hrdí na to, že sme mohli byť súčasťou tohto projektu a pomohli pánovi Gengelovi prezentovať jeho tvorbu svetu.

image image image image

Poďme spolupracovať

Začneme budovať úspešný projekt?

Idem do toho!