image image
img
img img

ZŠ GESSAYOVA

Pri tomto projekte sme sa zamerali na vytvorenie moderného a responzívneho webdesignu, ktorý je dôležitý pre pohodlný prístup zo strany rodičov a žiakov, ktorí často používajú mobilné zariadenia. Naším hlavným úsilím bolo vytvorenie dobrej štruktúry, ktorá umožňuje prezentovať všetky dôležité informácie o škole, a to napriek tomu, že sa ich za mnoho rokov nazbieralo veľké množstvo.

Výsledkom tejto spolupráce je nádherná webová stránka, ktoré vyniká svojou jedinečnosťou v kontexte základných škôl na Slovensku. Stránka nie je len moderná, ale zároveň prehľadná a obsahuje všetky dôležité informácie, ktoré by mala obsahovať webová stránka základnej školy. Zvláštny dôraz sme v tomto projekte venovali aj prístupu k Edupage, ktorý je teraz dostupný cez jedno jediné kliknutie. Týmto spôsobom sme zjednodušili komunikáciu medzi školou, rodičmi a žiakmi.

Tento projekt predstavuje našu schopnosť vytvárať kvalitné webové stránky, ktoré spĺňajú potreby našich klientov a vytvárajú pozitívny dojem na návštevníkov.

 

image image image image

Poďme spolupracovať

Začneme budovať úspešný projekt?

Idem do toho!