image image
img
img img

POLUDNICA

Náš klient nás požiadal o vytvorenie webovej stránky pre predaj jeho exkluzívnych apartmánov. Bol veľmi otvorený vzhľadu stránky a zveril nám úplnú slobodu v dizajne a vizuálnom prevedení. Našou úlohou bolo vytvoriť sviežu, elegantnú, prehľadnú a responzívnu stránku, ktorá by odrážala jedinečnosť a kvalitu jeho ponuky a zároveň oslovovala potenciálnych zákazníkov.

Po zvážení cieľovej skupiny a charakteristík apartmánov sme sa pustili do práce. Vytvorili sme sviežu a modernú webovú stránku s prehľadným rozložením a intuitívnym používateľským rozhraním. Zameriavali sme sa na vytvorenie atraktívneho a lákavého prostredia, ktoré bude okamžite zaujímať návštevníkov.

Vytvorili sme texty pre jednotlivé apartmány, ktoré zdôrazňujú ich jedinečné vlastnosti a výhody.

Okrem toho sme sa v rámci projektu venovali aj tvorbe kompletných grafických podkladov vo formáte PDF pre jednotlivé apartmány. S využitím poskytnutých základných podkladov sme vytvorili atraktívne a profesionálne vizuálne prevedenie. Pri tvorbe PDF sme dbali na estetiku a prehľadnosť. Využili sme vhodné grafické prvky, farebné schémy a typografiu, ktoré dopĺňali charakter jednotlivých apartmánov.

Okrem textov a PDF sme sa tiež venovali vytvoreniu grafiky na stránke. Snažili sme sa vytvoriť konzistentný a príťažlivý vizuálny štýl, ktorý je v súlade s očakávaniami a preferenciami cieľovej skupiny.

Výsledkom nášho úsilia je webová stránka, ktorá je nielen vizuálne atraktívna, ale aj funkčná a efektívna v predaji apartmánov. Úspešne sme zobrazili jedinečný charakter a výhody jednotlivých apartmánov, a tak umožnili klientovi oslovovať správnych zákazníkov. Sme hrdí na to, že sme mohli byť súčasťou tohto projektu a už teraz sa tešíme na prvú návštevu apartmánového domu POLUDNICA 🙂

image image image image

Poďme spolupracovať

Začneme budovať úspešný projekt?

Idem do toho!